KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14325582

nr 1432 5582

Akvarell

Chris Williams, Marin. Signerad. Diameter: 31, yttermått inklusive ram: 49, akvarell

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 22 november 2021
kl 19:47:56

21/11 00:47:40 1      Vinnande bud